Спеціальні потреби

Путін отримає "безцінну геополітичну перевагу", якщо у США переможе... Клінтон - стаття у National Review


Значна частина американців вважатимуть її нелегітимною, а інші - не довірятимуть їй у сфері міжнародної політики
Джон Фанд про Клінтон-президента

У разі обрання президентом США Гілларі Клінтон, Кремль на чолі із Володимиром Путіним може отримати "безцінну" геополітичну перевагу у протистоянні із США. Про це на сторінках консервативного американського видання The National Review попередив Джон Фанд, відомий у США своїми книжками про буцімто загрозу підтасовки виборів в інтересах Демократичної партії.

Документ, який стосується "Фонду родини Клінтонів" від 2011-го року, опублікуваний днями сайтом WikiLeaks (розвідка США пов'язує його із Кремлем - прим. ГА) вказує, на думку Фанд, що фонд служив прикриттям для збагачення Клінтонів, та вказує на корумпованість Гілларі Клінтон під час перебування на посаді державного секретаря США у період з 2009-го по 2013-й роки.

"Критики WikiLeaks заявляють, що публікація бридких імейлів Клінтон служить інтересам Володимира Путіна, який хоче перемоги на виборах президента у США Дональда Трампа. Але, якщо Путін справді стоїть за зливами WikiLeaks, можливо насправді він зробив безпечнішу ставку. Якщо Трамп програє, ослаблена викриттями WikiLeaks Гілларі Клінтон, обійме посаду президента у ситуації, коли значна частина американців вважатимуть її нелегітимною, а інші - не довірятимуть їй у сфері міжнародної політики. Така геополітична перевага могла би бути безцінною", - міркує Фанд.

Фанд посилається на опублікований WikiLeaks лист помічника Білла Клінтона у "Фонді родини Клінтонів" Даґа Бенда (Doug Band). У листі від 2011-го року, за інформацією видання Politico, Бенд виправдовується за звинувачення в особистому збагаченні за рахунок фундації, наводячи приклади того, як Білл Клінтон особисто збагатився на мільйони доларів за рахунок компаній, які від співпраці із фондом пізніше перейшли до прямих платежів чоловіку Гілларі Клінтон.

В одному з фрагментів Даґ Бенд розповідає, яку роль "Фонд родини Клінтонів" зіграв в особистому збагаченні Білла Клінтона.

Офіційна відповідь речника компанії, у якій зараз працює Даґ Бенд "схоже підтвердила автентичність листів"

"Компанія Gems у 2009-му вийшла на контакт із Біллом Клінтоном, висловивши зацікавленість в його послугах у якості радника... Радник Клінтона Джастін Купер та я переконали їх розпочати відносини із фондом, що вони і зробили; ці відносини переросли у бізнес-відносини із президентом Клінтоном та донорські відносини із Clinton Global Initiative", - наводить видання Politico фрагменти листування, опублікованого WikiЛeaks (у Демократичній партії США заявляють, що тексти документів, які публікує WikiLeaks зумисне спотворюються - прим. ГА).

Лист також наводить інші подробиці конфлікту інтересів Білла Клінтона, як приватної особи та посадовця благодійного "Фонду родини Клінтонів".

Видання Politico також заявило, що офіційна відповідь речника компанії, у якій зараз працює Даґ Бенд, "схоже підтвердила автентичність листів".

Дивіться також: Що спонукає виборців США брати участь у достроковому голосуванні

Що спонукає виборців США брати участь у достроковому голосуванні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Інше за темою

XS
SM
MD
LG