Спеціальні потреби

Ознаки закулісної кібервійни США-Росія побачили у DDoS атаці в Америці


Першим реальним актом кібервійни в історії стала атака Росії на Естонію у 2007-му році, а пізніше те саме Росія робила в Україні/Криму

DDoS атаки у США, які ускладнили доступ американців до низки найпопулярнішних сайтів, може бути проявом закулісного кіберконфлікту спецслужб Америки та Росії. Таку думку, коментуючи обставини масштабної DDoS атаки у США, висловив Пол Шолдра, журналіст видання Business Insider.

Як повідомляв "Голос Америки", у США спостерігаються масштабні проблеми із доступом до Інтернет. Цілий ряд найпопулярніших сайтів, включно із веб-сторінками Twitter.com, Amazon.com, PayPal.com, сайтами впливових ЗМІ та провайдерів зв'язку та ін. повільно завантажуються. Розслідуванням обставин ситуації займається Міністерство внутіршньої безпеки США.

"Сьогоднішні кібератаки цікаві наступним: можливо вони лише випадково збігались у часі із хакерським зламом листування Демократичної партії та зливами WikiLeaks (ці дії підтримувались Кремлем), але я б не здивувався, якщо за сьогоднішніми подіями стоїть Росія. Буквально днями США звинуватили Росію у згаданих мною хакерських зламах та втручанні у вибори в Америці", - пише журналіст.

Говорилось і про плани розвідки США відповісти на дії Росії

"Говорилось і про плани розвідки США відповісти на дії Росії. Напевне це і відбувається. Тож DDoS такого масштабу може бути зовнішнім проявом цієї боротьби, месіджем "ми відбиваємося” з боку Росії (якщо це вони). А росіяни люблять DDoS атаки. Першим реальним актом кібервійни в історії стала атака Росії на Естонію у 2007-му році, а пізніше те саме Росія робила в Україні/Криму", - твітує сьогодні Шолдра.

Дивіться також: Чи допоможе розбиття головного оплоту "Ісламської держави" в місті Мосул побороти тероризм?

Чи допоможе розбиття головного оплоту "Ісламської держави" в місті Мосул побороти тероризм? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG