Спеціальні потреби

Наївність Трампа та Клінтон щодо Путіна - серед тем новин у США


Республіканець Дональд Трамп заслужив характеристику "корисний ідіот" від держсекретаря США в адміністрації Білла Клінтона Мадлен Олбрайт. Натомість у команді Гілларі Клінтон її думки щодо Путіна назвали "наївними".

"У Радянському Союзі використовували прекрасний термін "корисний ідіот" (цією фразою характеризують прихильників певної справи, кінцева мета та зміст якої лишаються для них невідомими, і яка може зрештою бути спрямована проти них самих - прим. ГА).Я думаю, що Трамп входить до категорії людей, якими маніпулюють росіяни, а росіяни намагаються втрутитись у нашу демократію та нашкодити їй, бо самі вони демократії не мають", - заявила Олбрайт в інтерв'ю каналу MSNBC.

Олбрайт також розкритикувала Трампа за сумніви у висновках американської розвідки про втручання Росії у перебіг виборів у США шляхом незаконного отримання інформації політичних організацій та її оприлюднення.

Критика Олбрайт щодо Трампа співпала із повідомленнями ЗМІ про те, що останній за часом злив сайтом Wikileaks електронного листування, викраденого у менеджера кампанії Клінтон Джона Подести, вказує на негативну оцінку наближеними до Гілларі Клінтон, того, як вона розуміє президента Росії Володимира Путіна.

Коментарі щодо Путіна з боку демократки Гілларі Клінтон буцімто назвала "наївними" її радниця Менді Ґрюнвальд, розповідає видання The Daily Caller, яке відкрито симпатизує Дональд Трампу.

Видання відзначає, що листування, опубліковане Wikileaks, вказує, що у таборі Клінтон переживали, що у промовах перед працівниками інвестиційного банку Goldman Sachs вона зробила "купу наївних коментарів щодо Путіна з цілої низки питань".

The Daily Caller зауважує, що у платних промовах перед співробітниками Goldman Sachs Клінтон, серед іншого, заявляла, що Росія не становить загрози США. Публічно вона висловлювала протилежну думку.

Дивіться також: Чи змінюється гендерна тенденція щодо другорядності жінок в Україні?

Чи змінюється гендерна тенденція щодо другорядності жінок в Україні. Інтерв'ю
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:06 0:00

XS
SM
MD
LG