Спеціальні потреби

Трампу лишили 5% шансів на перемогу, він назвав рейтинги підробкою


Клінтон випереджає Трампа у більшості штатів, перемога в яких має вирішальне значення для того, щоб республіканець міг отримати необхідні для перемоги на виборах 270 голосів в електоральному коледжі

ЗМІ США замовчують високі рейтинги Дональда Трампа. Про це кандидат у президенти США від Республіканської партії заявив у своєму Facebook у понеділок.

"Ми перемагаємо, а ЗМІ відмовляються про це повідомляти. Не дайте їм надурити вас - ідіть на вибори. 8-го листопада ми висушимо вашингтонське болото", - заявив Трамп.

Ентузіазм мільярдера спирається на дані опитування громадської думки, проведеного The Investor’s Business Daily/TIPP, яке вказало, що Трамп випереджає Гілларі Клінтон на 3% ( 42.1% проти 39.7% у Клінтон).

"Опитування The Investor’s Business Daily/TIPP найточніше передбачили результати президентських виборів у 2004-му, 2008-му та 2012-му", - повідомляє "жовте" видання The New York Post.

Про це мають знати - демократи висмоктують з пальця результати опитувань, щоб вплинути на моїх виборців. Ми переможемо!

Заяви Трампа пролунали на фоні його відмови визнавати поразку на виборах президента США, яку він озвучив у ході останнього туру телевізійних дебатів із Гілларі Клінтон. З боку республіканця також лунають звинувачення у викривленні волевиявлення американців демократами та змові чинної влади США та ЗМІ в інтересах обрання президентом Гілларі Клінтон.

Між тим на думку експерта The Washington Post Криса Цілліцци (Chris Cillizza - прим. ГА), шанси Дональда Трампа та необхідну для перемоги на виборах кількість голосів електорального коледжу США (вибори у США не є прямими - прим. ГА) "близькі до нуля".

95% складають шанси Гілларі Клінтон на перемогу на виборах США, також вказує дослідження Reuters/Ipsos, опубліковане минулого тижня.

"Клінтон випереджає Трампа у більшості штатів, перемога в яких має вирішальне значення для того, щоб республіканець міг отримати необхідні для перемоги на виборах 270 голосів в електоральному коледжі", - повідомляє Reuters.

Прихильники Трампа вказують, що ЗМІ ідуть на свідому підтасовку опитувань з тим, щоб гарантувати низьку явку республіканських виборців.

Відзначається, що подібна тактика вже використовувалась Демократичною партією проти конкурента Клінтон на демократичних праймеріз Берні Сандерса, з метою переконати його виборців, що їх кандидат не має шансів.

"Про це мають знати - демократи висмоктують з пальця результати опитувань, щоб вплинути на моїх виборців. Ми переможемо!", - твітує у понеділок Дональд Трамп.

Раніше консервативний радіо ведучий Раш Лімбо заявляв, що із наближенням виборів опитування громадської думки вкажуть на близькість Трампа та Гілларі.

Дивіться також: Недовіра до виборчої системи Трампа виклакала занепокоєння як в США, так і за кордоном

Недовіра до виборчої системи Трампа викликала занепокоєння як в США, так і за кордоном. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

XS
SM
MD
LG