Спеціальні потреби

У Клінтон підтвердили слова Трампа про його ймовірну перемогу


Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп має шанси перемогти на виборах у разі, якщо явка скласть 10%. Про це у зверненні до прихильників Гілларі Клінтон заявив менеджер її виборчої кампанії Роббі Мук (Robby Mook).

"Трамп повсюди закликає не звертати уваги не опитування громадської думки та заявляє, що все ще може перемогти на виборах. І знаєте, він абсолютно правий. Гілларі попереду, але ми не можемо бути самовпевненими", - заявив Мук.

Представник штабу Клінтон відзначив, що на результат виборів вплинуть рішення виборців в окремих ключових штатах.

"Ми стали свідками зменшення відставання Трампа за результатами опитувань після останнього туру дебатів і очікуємо, що воно зменшиться ще більше з наближенням виборів", - заявив Мук.

Якщо проголосують лише 10% виборців, Трамп може перемогти на виборах, але якщо проголосуємо ми всі, перемога буде наша

"Якщо проголосують лише 10% виборців, Трамп може перемогти на виборах, але якщо проголосуємо ми всі, перемога буде наша", - вважає менеджер кампанії Клінтон.

Заява із штабу Клінтон співпала із повідомленням американських ЗМІ про те, що у штабі Трампа активно працюють над тим, щоб "пригнітити голоси"трьох груп прихильників Клінтон : афроамериканців, молодих жінок та білих лебералів-ідеалістів. Відповідну інформацію, з посиланням на анонімне джерело у таборі Трампа, поширило видання Bloomberg.

ЗМІ відмовляються говорити про три нових опитування, які стосуються США загалом і вказують, що я є лідером
Трамп у Twitter

"Термін пригнічення голосів (voter suppression англійською - прим. ГА) звучить страхітливо, але йдеться про розміщення реклами, яка не переконуватиме голосувати представників цих груп за Трампа, а просто переслідуватиме мету відвернути їх від Клінтон", - пояснює сайт CNBC.

Опитування громадської думки у більшості віддають перевагу на майбутніх виборах Клінтон.

Ці опитування є замовними і покликані посіяти зневіру у прихильників республіканця, заявляють у Трампа.

У якості аргумента наводиться висока відвідуваність мітингів на підтримку Трампа, яка на перший погляд дуже значно випереджає відвідуваність мітингів Гілларі Клінтон.

"Важлива новина - демократи висмоктують з пальця опитування, щоб вплинути на прихильників Трампа. Ми переможемо!", - твітує сам Дональд Трамп.

Інший аргумент Трампа - ЗМІ замовчують ті опитування, які віддають перевагу йому.

"ЗМІ відмовляються говорити про три нових опитування, які стосуються США загалом і вказують, що я є лідером. До того ж ми збираємо рекордну кількість людей на мітингах - ще побачимо, чим все закінчиться!", - пише Трамп.

Дивіться також: Любов Якимчук: "Героїчна свідомість, яка зараз притаманна українцям - дуже небезпечна, бо герої в Україні - це люди, які помирають"

Відео - найголовніше

Найважливіше з промови Байдена до американців.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:45 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG