Спеціальні потреби

Буде проведено експертизу ДНК тлінних останків Ніколає Чаушеску


Члени родини колишнього диктатора Румунії Ніколає Чаушеску кажуть, що судові експерти проведуть експертизу ДНК тлінних останків, які видобуто з імовірного місця поховання, для підтвердження того, хто насправді похований у могилі.

Родина Чаушеску висловила сумнів щодо того, чи Ніколає Чаушеску і його дружина були насправді поховані на цвинтарі Генчеа у західному районі Бухареста після їх прилюдної страти через розстріл 25 грудня 1989 року.

Зять Чаушеску Мірча Опран заявив, що зразки тлінних останків будуть надіслані до лабораторії для перевірки ДНК, щоб отримати відповідь про місце їх поховання.

Чаушеску правив Румунією 25 років, до часу, коли антикомуністичне повстання у грудні 1989 року повалило диктаторський режим. Під час триденного повстання загинуло приблизно 1100 румунів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG