Спеціальні потреби

У Пакистані атаковано конвой з припасами для сил НАТО в Афганістані


Неподалік столиці Пакистану Ісламабада невідомі озброєні особи заатакували стоянку вантажних машин, підпалюючи автоцистерни і машини, які везли матеріали для сил НАТО в Афганістані.

Пакистанські офіційні особи заявили, що від 10 до 15 бойовиків розпочали перестрілку в депо, що розташоване за 10 кілометрів від столиці, після чого підпалили щонайменше 50 машин. Вони сказали, що після атаки нападники втекли на машинах і мотоциклах.

Посадовці сказали, що загинуло щонайменше семеро осіб, у цьому числі шофери деяких машин.

Один шофер, який у момент, коли почалася атака, був у своїй машині, сказав, що чув як нападники казали: «Вбивайте водіїв і не дозвольте нікому втекти».

Екстремісти атакували у минулому вантажні машини, які везли матеріали для американських і НАТОвських сил в Афганістані, але ніколи так близько столиці Пакистану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG