Спеціальні потреби

ООН: в Пакистані загострюється продовольча криза


Об’єднані Нації кажуть, що ситуація в потерпілому від повеней Пакистані вимагає більшої уваги міжнародної громадськості.

Три відомства ООН повідомили, що населення у знищених повенями районах на півдні країни потребує більшої допомоги, як також у місцевостях де вода почала вже дещо спадати.

Щонайменше 600 тисяч переміщених внаслідок стихійного лиха людей готуються до повернення до сильно потерпілих від повеней східних районів країни.

Дитячий Фонд ООН, Всесвітня організація охорони здоров’я і Всесвітня продовольча програма вказують, що занечищена вода, нестача харчів і брак можливостей медичної опіки становлять особливу небезпеку для населення.

Директор відділу термінової допомоги Всесвітньої продовольчої програми Дейвид Каатруд каже, що ця установа «серйозно занепокоєна» проблемою забезпечення харчами людей в Пакистані, які постраждали від стихійного лиха.

Французьке інформаційне агентство цитує його слова, що ВПП потребує 180 мільйонів доларів для того щоб прохарчувати до кінця року поражених повенями людей. За даними ООН, у Пакистані 21 мільйон людей стали жертвами нещодавніх повеней.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG