Спеціальні потреби

Комісія Конгресу шукає винних у вибуху нафтової платформи


Керівники компанії «Брітіш Петролеум» та ще двох компаній, роботи яких спричинили нафтову катастрофу у Мексиканській затоці, відповідали на запитання американських законодавців.

На спеціальних слуханнях, організованих у Конгресі комісією з енергетики та природних ресурсів, компанії перекладали одна на одну вину за катастрофу. Керівники «Брітіш Петролеум» заявляють, що вони відповідальні за витрати на очищення забрудненої території, але інша компанія – відповідальна за оперування станцією – заявляє, що катастрофічний інцидент міг бути спричинений цементними роботами.

Третя компанія, яка за декілька днів до катастрофи проводила на видобувній платформі цементні роботи у свою чергу заявляє, що робила усе відповідно до інструкцій «Брітіш Петролеум».

А поки триває слідство, в океан щодня продовжують виливатись сотні тисяч літрів нафти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG