Спеціальні потреби

Обама: лідери Великої 20 зробили дійсний поступ


Президент Обама на саміті в Сеулі
Президент Обама на саміті в Сеулі

Президент Обама заявив, що лідери Великої 20 погодились продовжувати рух у напрямку постійного і збалансованого зростання економіки, хоча, додав він, потрібно зробити більше для усунення відмінностей і врегулювання справи курсів валют.

Обама говорив про «дійсний поступ» на закінчення дводенної зустрічі в Сеулі лідерів Великої 20, тобто важливіших економік світу. В оприлюдненій у п’ятницю заяві учасники саміту сказали, що вони погодились стримуватись від «конкуренційної девальвації» валют і що вони робитимуть поступ у напрямку ринкового обмінного курсу.

Лідери та їх помічники докладали зусиль для досягнення компромісного формулювання документа серед суперечки між США і Китаєм щодо валютної політики Пекіну.

Обама заявив репортерам, що китайська валютна одиниця юань і далі має занижений курс, що викликає занепокоєння з боку Сполучених Штатів та інших торговельних партнерів Пекіну. Він сказав, що важливим є, щоб Китай дозволив, щоб ринкові сили поступово визначили курс його валюти. Проте в документі на закінчення саміту Великої 20 не зроблено конкретної заяви в справі китайської валюти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG