Спеціальні потреби

Барак Обама: США готові надати Єгипту допомогу, необхідну для демократичних перетворень


Президент США Барак Обама

Обама заявив, що Мубарак своєю відставкою відгукнувся на прагнення людей. Лідер США також віддав належне молоді Єгипту за її роль у демократичному процесі.

Президент США Барак Обама, невдовзі після оголошенням Госні Мубараком відставки, виступив зі спеціальним зверненням. Обама заявив, що Мубарак своєю відставкою відгукнувся на прагнення людей. Військові повинні забезпечити перехід влади та прокласти шлях до чесних і прозорих виборів, – підкреслив президент США.

Обама також додав, що Сполучені Штати залишатимуться другом і партнером Єгипту та готові надати будь-яку допомогу, необхідну для демократичних перетворень. Американський лідер віддав належне молоді Єгипту за її роль у демократичному процесі. Єгиптяни змінили не лише свою країну, але й світ загалом, – завершив свою промову Барак Обама.

Напередодні, віце-президент США Джозеф Байден назвав відставку Мубарака – визначальним історичним моментом. Він заяв, що Сполучені Штати завжди наголошували, що долю Єгипту повинен вирішувати народ цієї країни. За його словами з перших днів повстання влада США закликала владу Єгипту провести політичні реформи і не допустити насильства та порушень прав людей.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG