Спеціальні потреби

Нижня Палата Конгресу почала чергову сесію


Перед Палатою представників, яку нині контролюють республіканці – багато викликів. Серед іншого вони намагатимуться відмінити ті ініціативи, які у свій час впровадили демократи. Серед найбільш суперечливих питань – реформа системи охорони здоров’я. Нова сесія Палаті Представників у новому складі почалася церемоніальною передачею молотка новому спікер.

«Я передаю цей молоток, один з найбільших у цій залі – саме його було обрано для спікера Бейнера», урочисто проголосила колишня спікер Палати Представників Ненсі Пелосі.

Новоспечений спікер Джон Бейнер, який вважається досить емоційним політиком, закликав законодавців якраз до протилежного – приборкати свої емоції та, не звертаючи уваги на політичні шрами, разом стати до роботи:

«Люди проголосували за зміну звичайного ведення справ у політиці, ми повинні виконати їх волю.»

Це скликання має вісімдесят п’ять нових представників від республіканців. За новою традицією, запропонованою цим скликанням, сесія починається читанням Конституції. Після того, конгресмени голосуватимуть за Закон про бюджетні витрати.

«А почнемо ми зі скорочення бюджетних витрат на Конгрес»,- запевнив спікер Бейнер.

Таким чином законодавці планують заощадити бюджету тридцять п’ять мільйонів доларів.
Втім, у порівнянні з обіцяними п’ятдесятьма мільярдами загальних скорочень федеральних витрат – це мізерна сума.

«Ми розуміємо, що цього недостатньо і плануємо скоро перейти на більші суми», - визнає конгресмен Мик Малвейні

Наступними на порядку денному будуть реформи, які останнім часом активно просували демократи. Ненсі Пелосі нагадала:

«Ми дали найбільшу обіцянку – зробити вищу освіту доступною для всіх. Впровадити реформу для регулювання діяльності Вол Стріт на користь споживачів та прийняли потужний закон, який захищає права людей,що потребують медичної опіки.»

Республіканці намагаються відмінити реформу системи охорони здоров’я, проведену Президентом. Речник Білого Дому Роберт Ґіббс каже, що не бачить у цьому жодного сенсу:

«Вони повинні розуміти, що цей закон не опиниться на столі Президента, Сенат його просто не пропустить.»

Наступні три тижні будуть досить напруженими для Палати Представників, у той час, як Сенат відпочиватиме більшу частину січня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG