Спеціальні потреби

Сергій Куделя: «Путін втрачає здатність керувати системою, яку він сам створив»


Президентські вибори у Росії були віверто схилені на користь Володимира Путіна. До такого висновку дійшли спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі та Парламентської асамблеї Ради Європи. Натомість місія спостерігачів від СНД вважає, що президентські вибори в Росії пройшли відповідно до російського законодавства, були прозорими і конкурентними.

Протягом доби центральна виборча комісія Росії опрацювала 100% бюлетенів. Перемогу на виборах, як і передбачалось, здобув Володимир Путін, який набрав майже 64% голосів виборців. Таким чином, Путін після чотирирічної перерви повертається на посаду президента Росії, яку він обіймав з 2000-го по 2008-ий.

Своїми прогнозами щодо майбутнього президентства Володимира Путіна та його політики щодо України у студії Голосу Америки поділився політолог, викладач Інституту Джонса Гопкінса Сергій Куделя.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG