Спеціальні потреби

США і Південна Корея проведуть спільні військові навчання


Південнокорейські пожежники на місці атаки
Південнокорейські пожежники на місці атаки

Президенти Сполучених Штатів і Південної Кореї погодились на новий раунд спільних військових навчань у відповідь на північнокорейську артилерійську атаку, в результаті якої загинуло четверо людей, включно з двома цивільними. Тіла цивільних знайдено в середу.

Офіційні особи кажуть, що демонстрація сили розпочнеться в неділю раніше відстроченими навчаннями за участю авіаносця «Джордж Вашингтон» у стратегічно важливому районі між Корейським півостровом і Китаєм.

Білий дім повідомив про нові навчання у вівторок ввечері після телефонної розмови президента Барака Обами з президентом Лі Мен Баком. Обама також обіцяв стояти пліч-о-пліч з Південною Кореєю та співпрацювати з іншими країнами для міжнародного осуду атаки з боку Північної Кореї на південнокорейський прикордонний острів.

Раніше в Південній Кореї американський військовий офіцер, який очолює командування військ ООН на півострові, заявив, що командування проведе слідство в справі інциденту, в результаті якого загинули два південнокорейські морські піхотинці.

Між обома корейськими державами втримується напруження. Обидві країни погрожують масивною військовою відплатою в разі будь-якої дальшої провокації.

XS
SM
MD
LG