Спеціальні потреби

Вибухи в іракському місті Кербела убили десятки людей


Шиїтські паломники в Іраку
Шиїтські паломники в Іраку

В Іраку у результаті двох самогубних атак з використанням замінованих автомобілів у священному шиїтському місті Кербела загинуло щонайменше 50 людей.

Офіційні особи кажуть, що окремі вибухи сталися у четвер у час, коли паломники збиралися для участі в релігійних церемоніях. Щонайменше 150 людей отримали поранення.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за вибухи.

Дещо раніше, також у четвер, інший нападник-смертник підірвав замінований автомобіль перед штаб-квартирою поліції в місті Бакуба в центральній провінції Діяла, убиваючи трьох людей. Це вже друга атака за стільки ж днів.

Представники місцевої влади кажуть, що поранення отримало ще 30 людей. Атака сталася на кілька кварталів від місця вибуху замінованого автомобіля в середу, який був скерований проти штаб-квартири іракських гвардійців. У результаті того вибуху загинуло щонайменше 12 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG