Спеціальні потреби

З Багдада повідомляють про ряд вибухів і людські жертви


Похорони жертв нападу екстремістів на католицьку церкву в Багдаді.
Похорони жертв нападу екстремістів на католицьку церкву в Багдаді.

Іракські посадовці кажуть, що в результаті серії вибухів повсюди в Багдаді вбито щонайменше 57 осіб. Це сталося після недільного нападу на католицьку церкву внаслідок чого загинули десятки людей.

За повідомленням слідчих органів, у вівторок ввечорі у кількох кварталах Багдада було понад 12 вибухів – деякі з них були спричинені придорожніми мінами, а інші автомобілями начиненими вибухівкою – в рузультаті чого зазнали поранень щонайменше 250 людей.

Представники влади кажуть, що бомбові напади вчинено у здебільшого населених шиїтами районах. Деякі бомби вибухнули поблизу дільниць із велелюдними ринками і ресторанами.

Напади здійснено того ж дня, коли сотні людей зібрались, щоб віддати останню шану жертвам недільного нападу на католицьку церкву у Багдаді.

Під час атаки екстремістів на цей храм загинуло щонайменше 57 людей, біля 70 зазнали поранень, а понад 100 були взяті заручниками. Відповідальність за цей вчинок взяло на себе пов’язане з аль-Кайдою угруповання Ісламська держава Ірак, яке домагається звільнення своїх товаришів із в’язниць в Іраку та Єгипті і погрожує новими нападами на християн.

Франція запропонувала притулок 150 іракським християнам, поміж яких є поранені прихожани з багдадської церкви.

XS
SM
MD
LG