Спеціальні потреби

Остання американська бойова бригада залишила Ірак


З Іраку відбула остання американська бойова бригада. Це відбулося згідно з планами адміністрації Обами про виведення американських бойових частин з Іраку до 31 серпня і закінчення бойових дій у тій країні.

Це підтвердили присутні в регіоні американські інформаційні агентства і представники телебачення. Останні машини бригади, згідно з повідомленнями, в четвер вранці відбули до Кувейту.

Однак представники адміністрації кажуть, що бойова місія американських військ в Іраку ще не закінчилась. Менші бойові частини залишаються ще в країні. Вони є серед приблизно шести тисяч військовослужбовців, які залишаться там до кінця місяця.

Після виведення основної частини військ, в Іраку залишиться ще приблизно 50 тисяч військовослужбовців як тимчасові сили. Вони зосереджуватимуть увагу головно на підготовці іракських військ і веденні антитерористичних операцій.

Американські війська вели бойові операції в Іраку протягом понад семи років у рамках операції визволення Іраку, яку започаткував ще президент Буш.

В ході цієї операції загинуло понад 4200 американських військовослужбовців і понад 30000 отримали поранення.

Президент Барак Обама постановив вивести з Іраку всі американські війська до кінця наступного року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG