Спеціальні потреби

Конгресмен Кінґ: безпека американців в Сочі не гарантована


Пітер Кінґ
Один з американських законодавців вважає, що безпека американців на зимовій Олімпіаді в Сочі не може бути гарантована. Член комітету Палати представників з питань розвідки, конгресмен-республіканець Пітер Кінґ заявив про це під час виступу на американському телебаченні.

Конгресмен Кінґ надіється, що Олімпіада в Сочі пройде спокійно, але все ж турбується загрозою безпеці.

«На цій Олімпіаді буде дуже багато загроз. Можливо, більше ніж на будь-якій іншій Олімпіаді в минулому. Звичайно, США роблять все можливе, але це небезпечний російський регіон, поруч з Північним Кавказом. Там діють терористичні організації», - сказав конгресмен.

Кінґ заявив про це в неділю в телепрограмі This Week.

Повідомляється, що російські спецслужби розшукують кількох імовірних терористів, які, можливо, планують атаки під час Олімпіади. Минулого тижня, міністр оборони США Чак Гейґел повідомив про розробку планів на випадок потреби евакуації американців, які приїдуть на Олімпіаду. Їх число оцінюється приблизно в 10 тисяч.

«Це показник того, наскільки серйозно наш уряд сприймає той факт, що ці загрози реальні, - прокоментував Кінґ заяви Гейґела. - Президент Росії Володимир Путін говорить про «сталеві кільця» навколо кожного олімпійського об'єкта, але якщо ви вибираєтеся за його межі або переходите від одного місця змагань до іншого, ви реально уразливі».

Міністр Гейґел повідомив, що Росія не зверталася до США з проханням про сприяння у справі забезпечення безпеки змагань. Кінґ піддав російську владу критиці за те, що вона не ділиться наявними у неї розвідувальними даними про загрози безпеці. Президент Путін пообіцяв зробити все можливе для забезпечення безпеки спортсменів і глядачів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG