Спеціальні потреби

Олімпійські комітети отримали погрози перед Олімпійськими іграми в Сочі


Олімпійські комітети кількох європейських країн повідомили, що вони отримали месиджи з терористичними погрозами, пов’язані із запланованими на наступний місяць Олімпійськими іграми в Сочі.

Олімпійські комітети Угорщини, Німеччини, Італії і Словенії заявили в понеділок, що вони отримали інформацію з погрозами на адресу їх спортсменів на іграх. Ці погрози, згідно з повідомленнями, деякі надіслані поштою, інші – через комп’ютери – були російською і англійською мовами.

Проте, за повідомленням агентства Ройтерс, директор з міжнародних відносин Угорського Олімпійського комітету Жіґмонд Надь заявив, що після того, як Міжнародний Олімпійський комітет і Угорський Олімпійський комітет ознайомилися з ними, вони дійшли висновку, що погрози «неправдиві».

У неділю ісламське екстремістське угрупованн у переважно мусульманському Дагестані помістило в Інтернеті відео з погрозами здійснити атаку на Олімпійські ігри.

Тимчасом російська поліція розшукує щонайменше трьох нападників-смертників, включно з жінкою, яка, як гадають, проникла через систему безпеки, що її встановлено навколо Сочі.
XS
SM
MD
LG