Спеціальні потреби

Путін: немає виправдання бомбовим атакам у Волгограді


Президент Путін відвідує пораненого під час вибуху у Волгограді
Президент Путін відвідує пораненого під час вибуху у Волгограді
Президент Володимир Путін відвідав Волгоград, місце двох самогубних атак у неділю і понеділок, від яких загинули 34 особи. У телевізійній заяві Путін сказав, що «немає виправдання злочинам проти цивільних, зокрема проти жінок і дітей».

У вівторок, у зверненні з нагоди Нового року, Путін сказав, що боротиметься з терористаим до часу їх «повного знищення». Він заявив у цей час випробувань, що Росія завжди об’єднана і міцна.

У зв’язку з бомбовими атаками російські органи влади розгорнули у Волгограді та в його районі понад п’ять тисяч службовців безпеки.

Під час атаки в понеділок вибуховий пристрій розірвав тролейбус, вбиваючи 16 людей, і 30 отримали поранення. День раніше нападник-смертник підірвав вибухівку на контрольному пункті при вході до головного залізничного вокзалу.Загинуло 18 людей.

Представник головного російського розслідувального бюро заявив, що вибуховий пристій, який вибухнув у понеділок, подібний до того, який застосовано в неділю, що підтверджує здогади, що вони, можливо, пов’язані.

Міністерство закордонних справ Росії порівняло ці атаки до подібних актів терору у Сполучених Штатах, Іраку і Нігерії. Воно закликало до міжнародної солідарності у боротьбі з тероризмом.

Атаки у Волгограді сталися за кілька тижнів до Олімпійських ігор у Сочі. Ісламістські екстремісти погрожували зірвати спортивні змагання.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG