Спеціальні потреби

Росія скасувала звинувачення проти деяких активістів Ґрінпіс


Екологічна організація Ґрінпіс повідомила, що російські органи влади скасували звинувачення проти більшості її активістів, арештованих у вересні з приводу протестів проти пошуків нафти в Арктиці. Ґрінпіс заявила, що розраховує на те, що незабаром будуть закриті всі 30 справ проти її активістів.

На офіційній сторінці Твіттер Ґріпніс заявила, що остання перешкода перед тим, як активісти зможуть повернутися додому, буде отримати дозвіл на виїзд з Росії. Організація сподівається, що це станеться ще до кінця тижня.

Минулого тижня російський уряд звільнив кількох відомих в’язнів, включно з колишнім олігархом Михайлом Ходорковським і останніми учасниками панк-групи Pussy Riot.

Ходорковський подав прохання про швейцарську візу. У Швейцарії проживає його колишня дружина і троє дітей. Він має там широкі ділові зв’язки. Звільнення є частиною амністії, яку дехто бачить як спробу президента Володимира Путіна покращити імідж Росії перед запланованими на лютий Олімпійськими іграми в Сочі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG