Спеціальні потреби

Російські органи безпеки вивчають відео ісламських екстремістів


Імовірні екстремісти з Дагестану на ісламістському відео
Імовірні екстремісти з Дагестану на ісламістському відео
Російські органи безпеки вивчають відео, що його поставило в Інтернеті ісламське екстремістське угруповання, яке бере на себе відповідальність за самогубні атаки минулого місяця у Волгограді, і тепер погрожує здійснити атаки на недалеких уже Олімпійсьеких іграх у Сочі.

Відео поставила в неділю екстремістська група з переважно мусульманського Дагестану. Невідомо, коли відео було виготовлено.

На відео два російськомовні чоловіки попередили президента Володимира Путіна, що він може розраховувати на «подарунок» на Олімпійських іграх у Сочі. На відео сказано, що два чоловіки – це нападники-смертники, які минулого місяця здійснили атаку у Волгограді, вбиваючи 34 людей. Немає підтвердження цієї інформації з незалежних джерел.

Збройні сили США заявили в понеділок, що можуть надати повітряну і морську підтримку російському уряду в час, коли він готується до Олімпійських ігор. Представник Пентагону заявив, що коли російська сторона попросить, тоді, у порозумінні з російським урядом, підтримка включатиме два військові кораблі у Чорному морі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG