Спеціальні потреби

Кількість жертв виверження вулкана перевищила півтори сотні людей


Кількість жертв виверження вулкана перевищила півтори сотні людей
Кількість жертв виверження вулкана перевищила півтори сотні людей

Кількість убитих у результаті виверження вулкана Мерапі в Індонезії збільшилася до понад 150 людей. Розшукові бригади знаходять дедалі більше тіл під спаленими уламками.

Офіційні особи кажуть, що з часу відновлення діяльності вулкана наприкінці жовтня вже загинула щонайменше 151 особа. У п’ятницю минулого тижня сталося найбільше дотепер виверження вулкана, убиваючи майже 100 людей.

У понеділок ще один вибух спонукав багатьох мешканців міста Йог’якарта залишити район на поїздах, автомобілях і автобусах. Місцевий аеропорт закритий з приводу густої хмари попелу в повітрі.

Індонезійські органи влади поки що не наказали евакуації міста, яке розташоване за 30 кілометрів від вулкана, але вони намагаються евакуювати всіх мешканців з 20-кілометрової небезпечної зони. Експерти кажуть, що черговий вибух вулкана може статися у будь-який момент.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG