Спеціальні потреби

У Вашингтоні пройшов «український» ярмарок квітів


У п’ятницю-суботу у Вашингтоні пройшов 71-ий ярмарок квітів. Цього року цей захід, який організовує Гільдія всіх святих при центральному соборі столиці, був присвячений Україні.
Під час церемонії відкриття посол України у США Олег Шамшур подарував собору український прапор, який тепер доповнить його колекцію прапорів різних країн.

Серед учасників ярмарку Україна була представлена своїми вишивками, писанками, мистецькими виробами, музичними дисками та широкою художньою програмою. Відвідувачі ярмарку не лише мали нагоду більше дізнатись про Україну, але й виграти безкоштовну поїздку в Київ, купивши за 10 доларів лотерейний квиток.

За прогнозами організаторів за два дні ярмарок відвідає понад 20 тисяч людей. Виручені кошти, які щороку становлять близько 200 тисяч доларів, підуть на підтримку собору та навколишньої території.

Оргкомітет з підготовки ярмарку очолювала американка українського походження Лідія Чопівська-Бенсон. Вона сказала, що погодилася взяти на себе це завдання за умови, що їй буде дозволено обрати країну, якій цьогорічний ярмарок буде присвячено.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG