Спеціальні потреби

МінАПК не буде триматись за державну нерухомість - міністр Павленко у США


На фото. Обмінні курси восени 2014-го
На фото. Обмінні курси восени 2014-го
Міністерство АПК бачить своїм пріоритетом залучення приватного капіталу і не планує триматись за державні підприємства. Про це у Вашингтоні заявив міністр АПК України Олексій Павленко у ході робочого візиту до США.
«254 державні компанії будуть іти на роздержавлення : будуть віддаватися трудовим колективам, а їх земля буде відходити на громади, на Держкомзем, на регіони. Ми не тримаємося за нерухомість. Ми хочемо, щоб приходив приватний капітал і розвивав ті, чи інші компанії», - відзначив міністр.
Олексій Павленко також відзначив, що у США у нього відбулись "глибокі зустрічі" присвячені питанню залучення коштів для розвитку сільського господарства України.
«Вперше в історії міністр АПК України провів стільки часу, спілкуючись напряму з топ-керівниками провідних 11 сільськогосподарських компаній США. Ми спілкувалися дуже плідно і детально щодо того, як полегшити їм роботу в Україні. Було проведено також багато розмов із "Світовим банком", "Міжнародною фінансовою корпорацією", "Корпорацією із захисту закордонних інвестицій" (ОПІК), американським "Експортно-імпортним банком», - розповів міністр.
За словами Павленка, ОПІК, зокрема, вже готовий надавати до 250 мільйонів доларів.
«З американського боку, є дуже велике бажання, щоб все заплановане запрацювало. З боку США йдеться про залучення в український АПК мільярда доларів через кредитні програми "Експортно-імпортного банку". Ці кошти можуть бути вкладені у техніку, елеватори, весь перелік товарів виробництва США, які ідуть в Україну. Йдеться про велике кредитування до 7 і більше років», - каже міністр.

Дивіться також : По порушеннях в українському АПК відкрито 166 справ - міністр Павленко

По порушеннях в українському АПК відкрито 166 справ - міністр Павленко. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00
XS
SM
MD
LG