Спеціальні потреби

Солдат розповів, чим "Humvee" зі США кращі за українські "Кугуар" та "Спартан"


Десантник розказав, що думає про броньовані "Хаммери". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Десантник розказав, що думає про броньовані "Хаммери". Відео

До України прибули перші броньовані автомобілі, які у якості допомоги надали Сполучені Штати. В столичному аеропорту техніку зустрічав президент Петро Порошенко. Він визнав, що українській армії вкрай необхідна сучасна техніка і зброя. Озброюватися спонукають дії агресора, Російської Федерації, яка не виконує домоволеності щодо політичного врегулювання конфлікту на сході України.

Літаком ВПС США в Україну доставили перші десять автомобілів Humvee. Багатотонні машини із посиленою бронею після встановлення озброєння надійдуть на Схід – у десантні частини і спецпідрозділам СБУ.

Десантник Денис Кохан на такому броньовику їздить вже два роки. І встиг оцінити переваги техніки. Каже, українські аналоги – "Кугуар" і "Спартан" нові розробки, тому потребують вдосконалення. Американські броньовики вже випробувані часом, зокрема й під час бойових дій в Іраку і Афганістані. Кохан каже:

Вітчизняний ВПК з коліс у три зміни працює над забезпеченням ЗСУ. Проте наші ресурси залишаються поки що обмеженими

«По прохідності він кращий за нашу техніку, броня міцніша – гарно витримує кулі і осколки. Та й мало у нас таких машин».

Президент Петро Порошенко не приховував, що українська армія вкрай потребує сучасної техніки. На Сході вже використовуються надані США засоби цифрового захищеного зв’язку, радари контрбатарейної боротьби, прилади нічного бачення, роботизовані системи розміновування, а також медичне обладнання.

Президент України Петро Порошенко заявив:

«Ми твердо тримаємо курс на політико-дипломатичне врегулювання міждержавного конфлікту на Донбасі. Але супротивник постійними порушеннями режиму припинення вогню спонукає нас до активізації наших зусиль зі зміцнення обороноздатності. Вітчизняний ВПК з коліс у три зміни працює над забезпеченням ЗСУ. Проте наші ресурси залишаються поки що обмеженими. Тому військово-технічна допомога, яку надають Україні Сполучені Штати Америки, інші країни, є вчасною та вкрай необхідною».

Решта з 230 броньовиків та іншу техніку американські військові доставлять в Україну протягом 45 днів.

Говорить військовослужбовець США Джон Гарді:

«Для мене велика честь доставити цю техніку. Сподіваюся, вона посилить українську армію і ця допомога сприятиме розвитку партнерських стосунків між Україною і Сполученими Штатами».

Оглядачі зауважують – поки що вся техніка, яку американці дали Україні лише для захисту. Адміністрація Обами утримується надавати високоточну летальну зброю.

Дивіться також : Американський генерал оцінив, чи готові українці до зброї зі США

Американський генерал оцінив, чи готові українці до зброї зі США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG