Спеціальні потреби

Ющенко вiдвiдав Одещину - 2004-10-14


Одеса - 13 жовтня. Кандидат в Президенти України, лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко мав зустріч із мешканцями Одеси та містечка Іллічівськ, Одеської області. Серед іншого, він закликав мешканців регіону до активності на виборах Президента України, ознайомив присутніх з першими указами, які будуть підписані в разі його перемоги.

В Одесі, на Куліковий майдан, на зустріч з Віктором Ющенком прийшли близько 15 тисяч мешканців міста. Тут були і гості з різних районів області. Кандидат на посаду Президента у своєму виступі наголосив, що 31 жовтня виборці мають, або вимагати змін у владі і покращення рівня життя, або залишати все незмінним та таким станом, який нинішні владоможці називають «стабільністю»

«Найменша за розміром пенсія, це стабільність? Сім мільйонів безробітних українців за кордоном, це стабільність, яку слід зберігати? В Україні 22-25 відсотків безробітних людей. А якщо ви поїдете до села, там 50 відсотків. Це та стабільність, яку слід зберігати?»

На думку Віктора Ющенка, 31 жовтня Україна обиратиме між двома моралями і двома різницями у поглядах. «Якщо у вас немає однієї судимості, ви главою Адміністрації Президента не будете. Якщо ви хочете вищу посаду, однієї судимості замало. Коли ми говоримо про збереження нинішнього стану, це означає зберегти 50 відсотків тіньової економіки, де жодної копійки не платиться людині. Як же ми збираємося бути багатою нацією, коли 50 відсотків економіки є в тіні? Хто очолює і організовує тінь? Тінь завжди очолює влада». Перебування Віктора Ющенка в Одесі відбувалося за умови цензури з боку місцевих засобів масової інформації. В інформаційному забезпеченні візиту обласному штабу «Наша Україна» відмовили місцеві телекампанії «РІАК», «АРТ» та «Глас».

Під час перебування в Одесі кандидата у Президенти Віктора Ющенка супроводжували народні депутати Юрій Кармазін, Олексій Козаченко, Петро Ющенко, Петро Порошенко, віце-спікер Верховної Ради Олександр Зінченко.

Екс-мера Одеси, народного депутата України з фракції «Наша Україна» Едуарда Гурвіца так само щиро вітали чимало одеситів.

На думку народного депутата України Олексія Козаченка, проведена в Одесі агітаційна зустріч, без сумніву збільшить кількість прихильників Віктора Ющенка на Півдні України:

«Сьогодні йшла людина і казала: «Ви знаєте, я був противником Ющенка. Я сюди прийшов, щоби його засвистати. Коли ж я побачив справжню і щиру людину, моє ставлення змінилося. Я побачив те, чого я не міг почути». Цей діалог чув і народний депутат України Петро Ющенко. Думаю, що такі ж враження мали всі учасники передвиборчої зустрічі в Одесі. Та неправда про Ющенка, яку поширює в Одесі влада – буде витіснена. У перемозі лідера блоку «Наша Україна» ніхто не має сумніву».

Лідера блоку «Наша Україна» в Одесі вітали і активісти різноманітних політичних партій та організацій, представники творчої інтелігенції міста. Тут можна було побачити голову обласної організації УРП «Собор» Федора Нарійчука, лідера організації «За Україну, За Ющенка» Анатолія Ворохаєва, публіциста Василя Барладяну, віце-президента правозахисного фонду «Рутенія» Олександра Орлова, багатьох інших відомих в Одесі людей.

XS
SM
MD
LG