Спеціальні потреби

Пейлін привертає небажану увагу своїм гардеробом


Серед тем виборчої кампанії США також більш буденні речі, так як де і за які гроші одягаються претенденти на найвищі посади у США. Останньою сенсацією кампанії став одяг кандидата у віце-президенти США Сари Пейлін.

Виявилось, що до першого виходу на публіку Сари Пейлін партія серйозно готувалась. Невідомо, скільки саме витрачено на цей вечір, але преса докопалася, що Републіканська партія загалом уже витратила 150 тисяч доларів на те, щоб одягнути свого кандидата у віце-президенти Сару Пейлін та її родину.

Перевтілення відбувалось у мережі з дорогих магазинів Сакс-Фіфс Авеню та Німан Маркус. Новий одяг отримав і маленький син Пейлин Тріґ. Тепер шоу для домогосподарок мають гарячу тему для обговорення.


З огляду на появу Пейлін в дизайнерському одязі деякі експерти кажуть, що тепер їй вже не так легко буде переконувати виборців, що вона розуміє проблеми пересічних багатодітних родин. Саме такою намагається її представити кампанія республіканців.

Це не вперше, що питання того, скільки витрачають кандидати на власний зовнішній вигляд, постає під час виборчих кампаній. Декілька років тому, стало відомо, що інший колишній кандидат у віце-президенти Джон Едвардс за рахунок коштів з виборчої кампанії робив собі стрижки за 400 доларів. Зрештою він повернув ці гроші на рахунок кампанії пізніше.

Ненсі Рейґан постійно позичала одяг у відомих дизайнерів.

А Обама, Байден та Маккейн кажуть, що їх родини вдягаються за власні гроші. Це саме говорить Гіларі Клінтон.

Тепер експерти з податків кажуть, що Сарі Пейлін доведеться задекларувати 150 тисяч доларів, витрачені на одяг як дохід родини. Втім вона твердить, що одяг є власністю Реппубліканської партії та що вона його лише носить. Виборчий штаб Маккейн-Пейлін каже, що після завершення перегонів вони мають намір передати цей одяг благодійній організації.

XS
SM
MD
LG