Спеціальні потреби

Стихія змусила республіканців змінити проведення з'їзду


У понеділок у місті Сент-Пол, штат Міннесота, розпочався національний з`їзд Республіканської партії. Вся увага мала бути прикутою до офіційного обрання Джона Маккейна єдиним кандидатом від партії на президентських виборах. Однак грандіозні плани зруйнував ураган Густав. Замість підготовки до урочистої події, у суботу Джон Маккейн стежив за прогнозом погоди і вирішив скоротити з`їзд:

«Ми відкладемо наші політичні обов`язки, а візьмемось до обов`язків національних. Ми зробимо все, що Америка має зробити».

Республіканські лідери змінили розпорядок роботи – жодних великих політичних промов, жодної партійної атмосфери. Мешканець міста Коламбус, штат Огайо, Фред Мілс, каже, що Республіканська партія може обійтися без урочистих святкувань:

«Звичайно не найкраще святкувати, коли інші потерпають від стихії, і ми візьмемо це до уваги».

Новина про те, що учасники з`їзду покинуть місто швидше, ніж було заплановано, виявилася не дуже втішною для власників ресторанів та розважальних закладів. У Міннеаполісі та Сент- Полі вони сподівалися отримати добрий прибуток. Але і стихійне лихо не залишає їх байдужими. Один із ресторанів Сент-Пола вирішив пожертвувати половину свого тижневого прибутку на допомогу потерпілим від урагану.

XS
SM
MD
LG