Спеціальні потреби

Американцi хочуть, щоб вибори принесли змiниПереважна більшість американців ще не визначилися, за кого вони голосуватимуть на президентських виборах у листопадi. Зрештою, ще i невiдомо, хто із нинішніх претендентiв увiйде у фiнальний етап змагання. Все ж певні думки вже сформованi. Так, наприклад, американці, яких ми опитали на вулицях Вашингтона, сказали, що звертають особливу увагу на тих претендентiв, які можуть відновити довіру до уряду та імідж США у світі. Пропонуємо Вам декілька iз почутих поглядiв:

- «Я надаю перевагу Гіларі Клінтон. Я дуже розчарована адміністрацією Буша, починаючи з проблеми дослідження стовбурових клітин, війни в Іраку, військовополонених, які не мають захисту. Список просто неймовірний, і, плюс, до цього ми мали вісім років правління республіканців. Я вважаю, що необхідні зміни, тому я віддаю перевагу Клінтон, але уважно спостерігаю за Обамою».

- «Я думаю, демократи переможуть, враховуючи те, через що нам довелось пройти декілька останніх років. Я думаю, вони переможуть. Питання лише, хто з демократів отримає номінацію. Я б швидше за все хотіла бачити Гіларі. Я думаю було б цікаво деякий час мати жінку керівника».

- «Нам потрібні зміни, і нам треба відновити довіру до уряду. Я думаю, люди втратили довіру за останні роки і необхідно усе це змінити».

- «Я хочу чесного кандидата, а не чергового корумпованого бюрократа, когось хто захищатиме інтереси американців і знає чого хочуть пересічні люди. Я б віддав перевагу Денісу Кусіничу. Але попередні вибори демонструють, що хоча американці мають різні думки, вони все ж прислухаються до медіа і будуть вибирати між Обамою, Клінтон, Едвардсом замість того, щоб звертати увагу на інших кандидатів».

- «Мене дуже захоплює, що так багато молодих людей голосують, рекордна кількість у Нью-Гемпшері та Айові, і всі уважно стежать за процесом і захоплюються, особливо молодь. Тому що усі розчаровані адміністрацією Буша і хочуть змін».

- «Я вважаю дуже важливим, що ідуть запеклі дискусії, а дискусії важливі для змін. Попередні вибори дають можливість почути багато різних голосів. Важко знайти одного кандидата, який відображає усі твої погляди і це буде найскладнішим завданням».

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG