Спеціальні потреби

Прем'єр Японії втрачає контроль над парламентом


Японські політики востаннє звернулися до виборців у переддень самих виборів, які можуть стати свідченням того, що уряд Прем'єр-міністра країни Шинзо Абе втратив контроль над парламентом країни.

На зібранні в Токіо прем'єр благав виборців проголосувати за його Ліберально-демократичну партію, щоб вона мала достатньо голосів для запровадження реформ. Вибори загалом мають стати чимось на зразок всенародного індикатора, який покаже, чи задоволені японці роботою нового прем'єра відколи він посів цю посаду у вересні минулого року.

Тим часом опитування громадської думки вказують на те, що правляча коаліція може втратити контроль над верхньою палатою парламенту. Адже Шинзо Абе неодноразово допускався помилок і через міністрів свого кабінету потрапляв у гучні скандали, внаслідок чого трьом з них довелося подати у відставку, а один навіть вчинив самогубство.

Деякі критики кажуть, що найголовніший акцент в кампанії проти Прем'єра робиться на тому, що уряд втратив 50 мільйонів записів у пенсійних архівах, через що змусив багатьох людей хвилюватися про те, чи будуть вони отримувати пенсію по досягненню пенсійного віку.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG