Спеціальні потреби

США очікують чесних виборів та дієвого уряду в Україні  (ВІДЕО)


Україна відзначає день Конституції. Серед політиків невщухають дискусії навколо того, що чинна Конституція потребує змін. Різні політичні сили заявляють, що уже після виборів будуть робити ревізію основного закону.

Американських уряд сподівається на проведення чесних і прозорих виборів в Україні у вересні та повернення до поточних справ, які накопичились у період політичної кризи в Україні. Про це в інтерв'ю “Голосу Америки” повідомив заступник Державного секретаря США Дейвид Креймер:

“З нашої перспективи питання зміни Конституції – це питання, яке повинні вирішувати виключно українські громадяни та лідери України. Я не думаю, що тут є місце для наших коментарів. Що ми сподіваємось побачити – це проведення вільних та прозорих виборів. Ми сподіваємось швидко після цих виборів побачити формування уряду, який би репрезентував волевиявлення громадян під час голосування у вересні. Ми сподіваємося швидко повернутись до поточних справ, оскільки є багато питань, які нам треба спільно вирішувати”.

XS
SM
MD
LG