Спеціальні потреби

У Мізурі пройшов з'їзд Товариства червоних капелюхів


У Сполучених Штатах побутує думка, що в Америці все крутиться навколо молодих i красивих людей. Тож яке місце у такому суспільстві мають люди похилого віку?

Вбранi у червонi капелюхи та пурпоровi сукнi понад тисяча жiнок нещодавно зiбралася в Сейнт-Люїсi, штат Мiзурi, на мiжнародний з`їзд Товариства червоних капелюхiв. Мета у них одна - довести, що краса - це не виключно прикмета молодостi. Все почалося дев`ять рокiв тому, коли засновниця майбутнього товариства Су Еллен подарувала своїй подрузi червоний капелюх та поему, в якiй йде мова про жiнку, яка нарiкає, що на старiсть їй доведеться носити черговий капелюх i пурпурове плаття, якi одне до одного зовсiм не пасують. Якось новина про капелюхи розiйшлася. «Спершу я хотiла зробити це з п`ятьма людьми. I я не усвiдомлювала, як приємно нам буде побавитися в малих дiвчаток, i наскiльки захопленi цим будуть усi у нашiй вiковiй категорiї», - додає Су Еллен.

Товариство сьогоднi нараховує тисячi вiддiлень у рiзних країнах i понад 110 тисяч членiв. Одна з них - власник бiзнесу i мати трьох дiтей Сабiна Контрерас. «Я уже понад чотири роки як приєдналася до Товариства червоних капелюхiв. Що головне для мене, це мессидж, який ми маємо для жiнок i яким ми змiнюємо сприймання процесу старiння», - каже вона.

I що жiнки з червоними капелюхами роблять на своїх з`їздах? Вiдповiдь дуже проста - розважаються. «Нам сьогоднi треба повеселитися. Ви себе так добре пiсля цього почуватимете. Перше, що я вам хочу сказати, це те, що мала дитина смiється по 400 разiв на день. А ми що - 5, 10, 15 разiв? Тому нам сьогоднi треба посмiятися», - розважає присутніх Доктор Максiн.

Правил в Товаристi також жодних немає - крiм одного - треба носити червоний капелюх. Товаристо та його позитивнi впливи навiть помiтив Президент Буш з дружиною Лорою. Разом вони надiслали вiтання учасницям найостаннiшого з`їзду. «Я лише надiюся, що ми розростатимемося по свiтi i єднатимемо жiнок. Це чудовий спосiб для жiнок з рiзних країн контактувати мiж собою. У нас тут уже є жiнки з iнших країн. У нас є Iнтернет i ми знаходимо одна одну. Я надiюся, що ми будемо позитивною силою», - додає засновниця Товариства Су Еллен. Спостерiгаючи Су Еллен та iнших жiнок-мамiв i навiть деяких бабусь можна подумати, та що подумати, можна i повiрити, що старiтися вже не так страшно.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG