Спеціальні потреби

Актуально

Світовий банк роздав чергові гранти

Світовий Банк у Вашингтоні провів чергові річні зустрічі у рамках Програми Розвитку ринків. І хоча сама подія тривала лише 2 дні, її проведення може обернутися не аби-якими наслідками для майбутнього економік країн, що розвиваються.

Центральний хол приміщення Світового Банку був заповнений гістьми з Афганістану, Туркменістану, Індії, Індонезії. 118 підприємців соціального спрямування прибули сюди з 55 країн світу. Вони привезли зі собою різноманітні пропозиції і прототипи. Обмінювалися інформацією у сподіванні отримати підтримку своїх ідей та проектів, покликаних сприяти розвитку найбідніших країн світу. Зустрічі фінансував Світовий Банк. Завдяки його підтримці понад 30 учасників повертаються додому, отримавши гранти за свої новаторські ідеї. Серед цьогорічних переможців винахідник із Сенегалу Джейкоб Джейкобсон. «Проект, який ми сьогодні представляємо, пропонує вживання дешевої іригаційної технології у західних регіонах Афганістану. Ми використаємо цю модель для запровадження довготермінової плану управління природними ресурсами. Афганістан має тисячолітню традицію управління природними ресурсами, однак всі ці системи чи застаріли, чи вийшли з ладу за останні 30 років війни. Тому їх необхідно плекати, тим більше, що попит на природні ресурси виріс із поверненням з війни великої кількості людей», - говорить він.

З 1978 року у рамках Програми Розвитку Ринків, Світовий Банк надав учасникам з понад 70 країн грантів на суму в понад 35 мільйонів доларів. Загалом відзначено понад 570 проектів та новаторських ідей.

Всі новини дня

США оголосили пакет безпекової допомоги Україні на 325 мільйонів доларів

Президент Джо Байден тисне руку президенту України Володимиру Зеленському у східній кімнаті Білого дому, четвер, 21 вересня 2023 року. Вашингтон. (AP Photo/Evan Vucci)

Державний секретар США Ентоні Блінкен у четвер оголосив про виділення Україні 128 мільйонів доларів США на нову безпекову допомогу, а також 197 мільйонів доларів на зброю та обладнання.

Повідомлення пролунало на тлі візиту президента Володимира Зеленського до Білого дому, де він зустрівся з президентом Джо Байденом.

Під час зустрічі Байден підтвердив прихильність США та їхніх партнерів довгостроковій підтримці України.

«Ми прагнемо побудувати сили, здатні забезпечити довгострокову безпеку України, спроможні стримувати майбутні загрози суверенітету, територіальній цілісності та свободі — які виникають зараз, – сказав Байден.

Він додав, що йдеться про «майбутнє свободи», і Америка ніколи зречеться своїх зобов'язань.

«Саме тому через 575 днів ми підтримуємо Україну і будемо підтримувати вас, пане президенте», – сказав Байден, звертаючись до Зеленського.

Зеленський своєю чергою подякував Байдену та американському народу за підтримку.

«Нема ані душі в Україні, яка не була б вдячна тобі, Америко, людям, які допомагають нам не, тому що мусять, а тому, що їхнє серце не дозволяє їм вчинити інакше», – сказав Зеленський.

У повідомленні використано інформацію CNN, AP, New York Times.

"Прокинься” у Лос-Анджелесі — спортивний проєкт для українців. Відео

"Прокинься” у Лос-Анджелесі — спортивний проєкт для українців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Щосуботи зранку фітнес-тренер Андрій Хомицький проводить тренування для українських іммігрантів та переселенців. Спортом не лише загартовують тіло, а й підтримують психологічне здоров'я та знаходять дружбу. Далі дивіться у сюжеті Христини Шевченко.

Подробиці з Білого дому: детально про візит президента України Володимира Зеленського. Відео

Подробиці з Білого дому: зустріч президента США Джо Байдена та президента України Володимира Зеленського – журналіст Голосу Америки Остап Яриш.

Президент Польщі Дуда пояснив, що продовжуватиме надавати Україні військову допомогу. Відео

Президент Польщі Дуда пояснив, що продовжуватиме надавати Україні військову допомогу. Такі запевнення пролунали після заяви польського прем’єр-міністра Моравецького про те, що Польща зараз не передає Україні зброю.

Зустріч Володимира Зеленського та Джо Байдена у Білому домі – подробиці. Відео

Зустріч Володимира Зеленського та Джо Байдена у Білому домі – подробиці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:04 0:00

Президент Джо Байден приймає в Білому домі президента Володимира Зеленського 21 вересня. Це вже шоста їхня особиста зустріч та третій візит українського очільника до головної резиденції президента США.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG