Спеціальні потреби

Світовий банк роздав чергові гранти


Світовий Банк у Вашингтоні провів чергові річні зустрічі у рамках Програми Розвитку ринків. І хоча сама подія тривала лише 2 дні, її проведення може обернутися не аби-якими наслідками для майбутнього економік країн, що розвиваються.

Центральний хол приміщення Світового Банку був заповнений гістьми з Афганістану, Туркменістану, Індії, Індонезії. 118 підприємців соціального спрямування прибули сюди з 55 країн світу. Вони привезли зі собою різноманітні пропозиції і прототипи. Обмінювалися інформацією у сподіванні отримати підтримку своїх ідей та проектів, покликаних сприяти розвитку найбідніших країн світу. Зустрічі фінансував Світовий Банк. Завдяки його підтримці понад 30 учасників повертаються додому, отримавши гранти за свої новаторські ідеї. Серед цьогорічних переможців винахідник із Сенегалу Джейкоб Джейкобсон. «Проект, який ми сьогодні представляємо, пропонує вживання дешевої іригаційної технології у західних регіонах Афганістану. Ми використаємо цю модель для запровадження довготермінової плану управління природними ресурсами. Афганістан має тисячолітню традицію управління природними ресурсами, однак всі ці системи чи застаріли, чи вийшли з ладу за останні 30 років війни. Тому їх необхідно плекати, тим більше, що попит на природні ресурси виріс із поверненням з війни великої кількості людей», - говорить він.

З 1978 року у рамках Програми Розвитку Ринків, Світовий Банк надав учасникам з понад 70 країн грантів на суму в понад 35 мільйонів доларів. Загалом відзначено понад 570 проектів та новаторських ідей.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG