Спеціальні потреби

Буш намiрений реформувати імміграційні закони


Президент США Буш запевнив, що зробить усе необхідне для реформування імміграційних законів у Сполучених Штатах, що можуть вплинути на долю 6 мільйонів нелегалів з Мексики, які мешкають в Америці. Про це Буш заявив на саміті у Канкуні, в якому брали участь лідери Мексики, США і Канади.

На спільній прес-конференції у Канкуні за підсумками зустрічі з президентом Мексики, Джордж Буш запевнив свого колегу, що він подав на розгляд законодавців кілька пакетів законів, які не лише забезпечать охорону кордонів, але і матимуть програму надання дозволу на роботу. «Ми не хочемо, аби люди проникали в нашу країну, і виконували роботу, від якої відмовляються американці. Ми хочемо, аби вони прибували легальним шляхом, що дозволить зняти напругу на наших спільних кордонах», - сказав Буш. У свою чергу президент Мексики Вісенте Фокс заявив, що його країна значною мірою зацікавлена у боротьбі з нелегальною імміграцією і втримання безпеки на кордонах. Президент Буш також пообіцяв якомога швидше створити програму гостьових віз для бажаючих працювати у США. План надасть іноземцям право на роботу, без виду на постійне проживання чи громадянство.

Візит президента Буша припав у час, коли у Сполучених Штатах тривають масові акції протесту з приводу рішення реформувати імміграційні закони. Демонстрації розпочалися після того, як Палата представників схвалила законопроект, що передбачає спорудження спеціальної загорожі, довжиною у 1100 кілометрів уздовж американсько-мексиканського кордону та визнання нелегалів і організацій, що їм допомагають, порушниками закону.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG