Спеціальні потреби

Новини в справi Колесникова


Новий поворот у справі колишнього голови Донецької облради Бориса Коленсикова. Наданi адвокатами дані змусили Генпрокуратуру відкликати справу на відновлене досудове слідство. Виклики на допити отримали також впливовий донецький бізнесмен Рiнат Ахметов і колишній голова президентської адміністрації Вiктор Медвечук.

Генеральна прокуратура відновила досудове слідство кримінальної справи, порушеної проти колишнього голови Донецької облради Бориса Колесникова. Про це повідомив старший прокурор віділлу нагляду Генпрокуратури Петро Малка. За його словами, це пов`язано нещодавно виявленими обставинами справи. Йдеться про матеріали які передали слідству адвокати Колесникова. Вони, начебто, вказують, що потерпілі отримали плату за акції торговельного центру «Білий лебідь» у Донецьку. Генпрокуратура взяла тайм-аут для вивчення нових матеріалів і допитів свідків.

Адвокати Колесникова вважають, що надані ними докази спростовують висунені їхньому підзахисному звинувачення. Раніше потерпілий у цій справі Борис Пенчук стверджував, що погрозами його змусили продати майно за безцінь. Тепер вже Колесников звинувачує своїх опонентів у наклепі і завданні матеріальної шкоди. Але суд поки що відмовив йому у порушенні кримінальної справи за його заявою.

У п`ятницю отримав запрошення для надання пояснень і лідер опозиційної Соціал-демократичної партії об`єднаної Віктор Медведчук. Колишнього главу президентської адміністрації хочуть розпитати про обставини декількох випадків присвоєння державних нагород. Один із них – нагородження званням Героя України колишнього голови правління Держслужби автодоріг Івана Вужинського за будiництво траси Київ-Одеса. Це відомство нині звинувачують у розкраданні декількох сот мільйонів гривень. Медведука очікують в МВС наступного вівторка.

Тим часом впливовий донецький підприємець Рінат Ахметов також отримав запрошення до департаменту карного розшуку МВС. У нього хочуть з`ясувати обставини справи про завдання тілесних ушкоджень громадянину Чернишову. Міністерство повідомляє, що таке запрошення пану Ахметову послали вже вдруге. Попередній виклик він нiбито проігнорував. Прес-служба підконтрольної Ахметову компанії СКМ заперечує отримання бізнесменом викликів до правоохоронних органів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG