Спеціальні потреби

Папа Франциск у Мексиці відправив службу та закликав лідерів країни до реформ


Папа Франциск відправив у неділю свою вже другу службу у Мексиці. Прибувши у країну у суботу с п’ятиденним візитом, він звернувся з промовою до прочан, у якій закликав мексиканських лідерів забезпечити справжнє правосуддя та безпеку у країні, яка зруйнована роками насильства, наркоторгівлі, корупції у владі та бідності. Виступаючи в Мехіко перед законодавцями та президентом країни Енріке Пенья Ньєто, Франциск сказав, що їх обов'язок - допомогти громадянам отримати доступ до «найнеобхіднішим матеріальних і духовних благ», таким як житло і зайнятість, а також забезпечити мирні умови життя».

Він також закликав місцеву еліту припинити наживатися на решті населення. В останній день візиту у середу, папа відвідає прикордонне місто, колишню кримінальну столицю Мексики - Суідад Хуарес – де говоритиме про злочинність, контрабанду та міграцію.

Перед візитом до Мексики папа Франциск мав історичну зустріч в Гавані з російським патріархом Кирилом. Голови церков підписали спільну декларацію, в якій закликали міжнародне співтовариство захистити християн на Близькому Сході. Понтифік і патріарх РПЦ закликали до «широкомасштабної гуманітарної допомоги для народу у цих країнах та численним біженцям». У Ватикані та Московському патріархаті називають цю зустріч "знаком надії для всіх людей доброї волі".

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG