Спеціальні потреби

У США відзначили «Національний день служіння»


У США відзначили «Національний день служіння»
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Remember June Fourth commemoration speaker Wang Dan, one of the most prominent of the Tiananmen Square student leaders, Washington, DC, June 1, 2014. (Zhi Yuan/VOA)2014年6月1日,华盛顿特别行政区,天安门广场学生领袖的主要人物之一、勿忘六四纪念会发言人:王丹(美国之音致远)<br /> &nbsp;

Президент Обама і перша леді Мішель Обама в «Національний день служіння» відвідали початкову школу у столиці. Там вони фарбували книжкові полиці. Тим часом у передмісті Лос-Анджелеса, волонтери у одній з місцевих церков висаджували квіти у той час, як інші зносили дитячі пелюшки до центру допомоги бездомним. Волонтер Патрік О’Коннор каже, що їх громада робить і багато інших справ:

«Люди приносять їжу, допомагають прикрашати місцевість, працюють у школах, садах. Тут багато чим можна допомагати».

У Вашингтоні, Челсі Клінтон – донька колишнього президента США Біла Клінтона і Держсекретаря США Гілларі Клінтон заохочувала людей брати активну участь у житті громади і, молодь у місті Пасадена – штат Каліфорнія, якраз потребувала цього заохочення. Вони садили дерева у місцевій школі.

«Ми намагаємося покращити зовнішній вигляд школи. Ми садимо квіти чи дерева, або ж щось фарбуємо. Чи навіть просто прибираємо», - говорить волонтер Вейн Бартон.

«Люди приносять їжу, допомагають прикрашати місцевість, працюють у школах, садах. Тут багато чим можна допомагати»
Патрік О’Коннор, волонтер
У штаті Мериленд братство Альфа-Фі-Альфа Африкансько-Американського коледжу святкувало день Мартина Лютера Кінґа. Його вчинки дуже надихають, говорить керівник місцевої благодійної організації Синтія Джілес:

«Дуже багато людей мають певні проблеми, чимало речей у житті вони б хотіли виправити, тож нам треба починати вже сьогодні і У місцевому клубі хлопців і дівчат одні волонтери фарбували, а інші перекопували бур’яни на грядці. Волонтерка Флор Брекстон говорить, що все це покращує її громаду:

«Це лише один зі способів, як ми можемо працювати у команді, як одна сім’я, як громада, і зробити щось корисне для суспільства».

поступати так протягом всього року».

Волонтери кажуть, що такі спільні громадські проекти дозволяють сусідам ближче познайомитися і, звісно ж, ідуть на користь усій громаді.
XS
SM
MD
LG