Спеціальні потреби

Обама закликав американців зробити добре діло у день його інавгурації


Обаму інавгурують у день захисника прав чороношкірих
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Обаму інавгурують у день захисника прав чороношкірих

До Вашингтону вже почали прибувати гості, аби взяти участь в інавгурації Президента США Барака Обами на другий термін. Очікується, що в понеділок центральні вулиці Вашингтону заповнить натовп у кілька сотень тисяч людей. Цього разу церемонія відбуватиметься в день Мартина Лютера Кінґа, який є офіційним вихідним. Але події, пов’язані з інавгурацією, розпочнуться вже в цю суботу. Дев’ятнадцяте січня є Національним днем служіння, яким вшановується спадок борця за права людини. Президент Обама закликав американців вшанувати Мартина Лютера Кінґа допомогою найбільш вразливим верствам суспільства та приєднатися до волонтерського руху.

Президент Обама закликав американців вшанувати пам’ять борця за громадянські права Мартіна Лютера Кінга, взявши активну участь у благодійних проектах. Незадовго до смерті у 1968-му році, Мартин Лютер Кінґ розпочав кампанію боротьби з бідністю, намагаючись допомогти нужденним та голодним.

"Я вдячна Президенту Обамі за його заклик і ми з гордістю до нього приєднуємося. Нам абсолютно необхідно, аби окремі люди та усе суспільство приєдналося до боротьби з недоїданням. Це велика проблема і її можна подолати лише спільними зусиллями", - каже Ненсі Роман, яка працює у Харчовому банку Вашингтона. Ця установа розподіляє продукти серед бідних.

Добровільна праця допомагає організації зекономити понад два мільйони двісті тисяч доларів щороку.

Чимало гуманітарних організацій діють при навчальних закладах. Їх члени продовжують брати участь в благодійних проектах і після закінчення університетів. Одна з таких організацій – Дельта Сігма Фета, яка об’єднує двісті шістдесят тисяч діючих і колишніх студенток по всій Америці.

В благодійних організаціях сподіваються, що Національний день служіння заохотить ще більше американців приєднатися до волонтерського руху.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG