Спеціальні потреби

Президент Ємену не балотуватиметься на новий термін


Президент Ємену виступає у парламенті

Президент Ємену Алі Абдалла Салех оголосив, що він не має наміру знову балотуватися на посаду глави держави. Тим часом, опозиційні угруповання планують нові демонстрації з вимогою покінчення з його правлінням.

Виступаючи сьогодні у парламенті, Салех сказав, що він не намагатиметься продовжити термін свого перебування при владі, який кінчається у 2013 році і не домагатиметься обрання на президентську посаду свого сина.

Опозиційні угруповання закликали до проведення у четвер «Дня гніву» - чергової акції протесту, яку, кажуть активісти, надихнули демонстрації у Тунісі та Єгипті.

У своєму звернення до єменських законодавців, Салех закликав до припинення всіх планованих демонстрацій. Він також сказав депутатам відхилити пропоновану поправку до конституція, що дозволяє йому знову балотуватися.

Минулого тижня щонайменше 16 тисяч демонстрантів зібралися на території Державного університету в Сані та в інших місцях столиці для участі в антиурядових демонстраціях.

Салех перебуває при владі понад 30 років. У відповідь на протести, він уже запропонував підвищити зарплати державним службовцям і військовим та наказав скоротити на половину прибутковий податок.


Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG