Спеціальні потреби

Верховний суд Швеції підтвердив ордер на арешт Ассанджа


Верховний суд Швеції підтвердив ордер на арешт Ассанджа
Верховний суд Швеції підтвердив ордер на арешт Ассанджа

Верховний суд Швеції підтвердив ордер на арешт засновника Інтернет-сторінки WikiLeaks, якого розшукують, щоб допитати у справі імовірного зґвалтування.

У винесеному в четвер рішенні шведський суд відмовив у проханні 39-річному Джуліану Ассанджу, кажучи, що апеляційну справу розглядається лише у виняткових справах, коли звинувачений просить суд переглянути звинувачення.

Міжнародний ордер на арешт був виданий ще у серпні шведською прокуратурою проти керівника WikiLeaks, якого у Швеції було звинувачено у двох пунктах невідповідної сексуальної поведінки і в застосуванні незаконного примусу.

Цього тижня на сторінках WikiLeaks оприлюднено тисячі секретних документів.

У найновішому оприлюдненому WikiLeaks документі говориться, що Сполучені Штати вважають Росію корумпованою, дослівно «мафіозною державою». В таємному документі, який, за всіма ознаками, вийшов з посольства США в Москві, замальовується картину країни, яка просякнута корупцією на кожному рівні уряду, включно з поширеним хабарництвом, здирством і шпигунством. В повідомленні також сказано, що Москва – це «клептократія», в центрі якої є Кремль і прем’єр-міністр Володимир Путін.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG