Спеціальні потреби

Хакери мстяться за дії проти засновника сторінки WikiLeaks


Хакер за комп’ютером
Хакер за комп’ютером

Група хакерів розпочала кібератаки, скеровані проти установ, які розірвали зв’язки з Інтернет-сторінкою WikiLeaks. Як здається, це відплатна реакція на арешт засновник організації Джуліана Ассанджа.

Група, яка називає себе Anonymus, взяла відповідальність за закриття в середу Інтернет-сторінки кредитної картки MasterCard у рамках операції «Відплата». Компанія, яка є власником цієї кредитної картки, заявила в понеділок, що не прийматиме пожертв для WikiLeaks, що опинилася під політичним тиском за оприлюднення американських дипломатичних документів.

Хакери також атакували сторінку швейцарського банку PostFinance, який закрив банківський рахунок Ассанджа.

Група, яка твердить, що вона бореться з цензурою, влаштувала організовану відмову від послуг банку, захаращуючи сторінку проханнями.

Тимчасом міністр закордонних справ Австралії Кевін Рууд заявив, що це Сполучені Штати, а не Ассандж, несуть відповідальність за оприлюднення таємних документів.

Рууд заявив у середу, що особи, які первісно виявили документи, несуть законну відповідальність за їх оприлюднення на Інтернет-сторінці WikiLeaks. Він додав, що витік інформації вказує на проблеми в органах американської розвідки.

XS
SM
MD
LG