Спеціальні потреби

Україна знову на сторінках американської преси


Україна знову на сторінках американської преси

У середу 1-го лютого читачі популярної газети «Вашингтон Пост» змогли дізнатися багато цікавих речей про Україну. Наприклад те, що перший комп’ютер в Європі був зроблений українцем Сергієм Лебедєвим. Серед іншого столичне видання розповіло про можливості інвестувати в сільське господарство України. Ініціатором публікації стало посольство України у США.

У рекламному додатку, на шістьох повноформатних сторінках розміщені статті про економічний розвиток України, українсько-американські відносини, туризм та бізнес, а також інтерв’ю з відомими американцями українського походження тощо.

Посольство України у Вашингтоні розповіло «Голосу Америки», що публікація присвячена до 20-ої річниці визнання Сполученими Штатами незалежності України та встановлення дипломатичних відносин між країнами. Над реалізацією ідеї працювали МЗС України, зокрема українська дипломатична місія в США, як також інші міністерства та відомства.

Редакція газети «Вашингтон Пост» не долучалася до підготовки матеріалів. Подібні додатки про свої країни часто друкують Росія, Китай, Казахстан та інші держави.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG