Спеціальні потреби

Україна знову на сторінках американської преси


Україна знову на сторінках американської преси
Україна знову на сторінках американської преси

У середу 1-го лютого читачі популярної газети «Вашингтон Пост» змогли дізнатися багато цікавих речей про Україну. Наприклад те, що перший комп’ютер в Європі був зроблений українцем Сергієм Лебедєвим. Серед іншого столичне видання розповіло про можливості інвестувати в сільське господарство України. Ініціатором публікації стало посольство України у США.

У рекламному додатку, на шістьох повноформатних сторінках розміщені статті про економічний розвиток України, українсько-американські відносини, туризм та бізнес, а також інтерв’ю з відомими американцями українського походження тощо.

Посольство України у Вашингтоні розповіло «Голосу Америки», що публікація присвячена до 20-ої річниці визнання Сполученими Штатами незалежності України та встановлення дипломатичних відносин між країнами. Над реалізацією ідеї працювали МЗС України, зокрема українська дипломатична місія в США, як також інші міністерства та відомства.

Редакція газети «Вашингтон Пост» не долучалася до підготовки матеріалів. Подібні додатки про свої країни часто друкують Росія, Китай, Казахстан та інші держави.

XS
SM
MD
LG