Спеціальні потреби

У Ватикані відбуваються наради Колегії кардиналів Католицької церкви


Папа Бенедикт звертається до кардиналів
Папа Бенедикт звертається до кардиналів

Папа римський і 150 кардиналів Католицької церкви з усього світу мають наради у Ватикані на тему важливих справ, перед якими опинилася церква, як тривалий скандал з приводу сексуальних зловживань священиків щодо неповнолітніх.

Занепокоєння щодо релігійної свободи , підкреслене цього тижня суперечкою між католицькими єпископами і китайським урядом, також є важливим питанням нарад Колегії кардиналів.

Останніми роками у багатьох країнах Католицьку церкву переслідують скандали, до яких причетні священики, які невідповідно поводились з неповнолітніми. Такі інциденти виявлено, серед іншого, в Сполучених Штатах, Бельгії, Бразилії і Німеччині.

Церковні лідери, як передбачається, обговорюватимуть становище в Китаї, де влада чинить тиск на віддане папі римському духівництво, щоб воно брало участь і підтвердило легітимність висвячення єпископів, обраних церквою, яку підтримує китайський уряд, без дозволу з боку Ватикану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG