Спеціальні потреби

Північний схід США потерпає від снігової бурі


Чергова снігова буря у Нью-Йорку
Чергова снігова буря у Нью-Йорку

Понад 400 тисяч будинків у Вашингтоні та у приміській території залишилися без електроенергії у четвер. Напередодні північно-східним регіоном США пройшлася потужна снігова буря та випало 25 сантиметрів снігу. Також йшов град, а в окремих районах гримів грім та сяяли блискавки.

Аби дістатися додому до початку бурі, тисячі людей рушили одночасно, створивши затори. Навіть автокортеж президента Барака Обами застряг у заторі. Простоявши у пробках кілька годин, чимало людей залишило свої машини на дорогах, що ускладнювало очисні роботи наступного ранку.

Школи у четвер закриті, а місцевих мешканців закликають по можливості залишатися вдома чи користуватися метро, оскільки більша частина доріг все ще покрита снігом та льодом.

Північніше, у Нью-Йорку випало 38 сантиметрів снігу. Мер міста оголосив у фінансовій столиці надзвичайний стан у зв'язку з погодою вже другий раз за місяць. З кінця минулого грудня у Нью-Йорку випало загалом 90 сантиметрів снігу. Серед установ, що закрилися у четвер у зв'язку з погодою, - Організація Об'єднаних Націй. В ніч з середи на четвер також не працювали два найбільші аеропорти Нью-Йорку - Ньюарк та Міжнародний аеропорт Джона Кеннеді.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG