Спеціальні потреби

Комапанія БП накачує цемент у пошкоджену нафтову свердловину


Нафтова компанія Бритиш Петроліум повідомила, що розпочалося накачування цементу у пошкоджену нафтову свердловину в Мексиканській затоці. Це частина планів закрити свердловину після того, як понад три місяці сталася екологічна катастрофа.

В оприлюдненій у четвер заяві БП повідомила, що операція відбувається під керівництвом і за згодою адмірала Берегової охорони США у відставці Тада Аллена. Накачування цементу у свердловину відбувається після того, як раніше свердловину наповнено буровою сумішшю.

Аллен, який є представником уряду з питань екологічної катастрофи в Мексиканській затоці, заявив у середу, що накачування цементу відбудеться, незважаючи на буріння додаткової свердловини, яка, згідно з передбаченнями, покладе край кризі і буде закінчена через кілька днів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG