Спеціальні потреби

Тропічний шторм тимчасово зупинив роботи в районі виливу нафти у Мексиканській затоці


Зусилля з метою постійного закриття пошкодженої свердловини на дні Мексиканської затоки треба було тимчасово зупинити у зв’язку з евакуацією робітників з району з приводу наближення тропічного шторму «Бонні».

Представник уряду, який координує ці зусилля, адмірал Берегової охорони у відставці Тад Аллен заявив, що судна і бурові вишки залишають небезпечний район. Серед них був також вишка, що бурила додаткову свердловину, яка, на думку експертів, мала забезпечити постійну розв’язку проблеми із закриттям пошкодженої свердловини.

У п’ятницю Аллен сказав репортерам, що вплив шторму, що наближається, можна буде відчути в Мексиканській затоці вже в суботу. Водночас він додав, що офіційні особи переконані, що нинішня розв’язка настільки надійна, що можна дозволити, щоб ковпак залишився на свердловині, коли судна відбудуть з району на час проходження шторму. Ковпак запобігає виливу нафти у води Мексиканської затоки.

Американська метеорологічна служба повідомила, що тропічний шторм «Бонні», з вітрами до 65 кілометрів за годину, як вважають, після проходження над південним районом Флориди, піде в напрямку Мексиканської затоки.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG