Спеціальні потреби

Президент Обама відвідує штати над Мексиканською затокою


Президент Обама повертається в понеділок у район Мексиканської затоки, щоб відвідати три штати, які потерпіли внаслідок виливу нафти.

Дводенні відвідини штатів Міссісіпі, Алабама і Флорида будуть першими з часу екологічної катастрофи. Три минулі візити обмежувались штатом Луїзіана.

Після повернення у вівторок до Вашингтона, президент звернеться з Білого дому до народу з промовою, в якій накреслить свій план про надання допомоги районам, що постраждали.

У середу він матиме зустріч з високопоставленими керівниками компанії Бритиш Петроліум і чинитиме на них тиск, щоб вони створили спеціальний фонд, з якого будуть виплачувати відшкодування індивідуальним особам і компаніям, які зазнали збитків.

Нафтова компанія заявила в понеділок, що вилив нафти вже коштував їй 1.6 мільярда доларів.

Президента Обаму часто піддавали критиці за те, як він веде справі, пов’язані з кризою, яка почалася 20 квітня, коли вибухнула нафтова платформа. Тоді загинуло 11 робітників, а платформа затонула, завдаючи шкоди свердловині, з якої щодня у води Мексиканської затоки почали витікати тисячі барелів нафти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG