Спеціальні потреби

Президент Обама зустрічається з родичами жертв вибуху на нафтовій платформі


У четвер президент Обама зустрічається з родичами 11 людей, які загинули під час вибуху на нафтовій платформі неподалік узбережжя Луїзіани, в результаті якого стався величезний вилив нафти.

Білий дім повідомив, що президент висловить співчуття членам родин. Він також ознайомиться з їхніми думками про умови безпеки праці на нафтових платформах у морі та питатиме, як уряд може змінити закони, щоб запевнити, що буріння на великій глибині безпечне.

Виявляється, що навіть на сьомому тижні з часу вибуху, в результаті якого стався величезний вилив нафти у Мексиканській затоці, дуже важко його припинити.

Головнокомандувач Берегової охорони США адмірал Тад Аллен, який очолює федеральні зусилля з метою припинити вилив нафти, заявив, що ковпак, накладений на свердловину, щодня збирає 15 тисяч барелів неочищеної нафти. Проте він додав, що офіційні особи все ще намагаються встановити докладно, скільки нафти виливається у води затоки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG