Спеціальні потреби

Бритиш Петроліум планує закрити пошкоджену свердловину, з якої витікає нафта


Район Мексиканської затоки, який уже потерпів з приводу виливу нафти з пошкодженої свердловини
Район Мексиканської затоки, який уже потерпів з приводу виливу нафти з пошкодженої свердловини

Високопоставлені керівники компанії Бритиш Петроліум сповнені оптимізму щодо покладення краю величезному виливу нафти з пошкодженої нафтової свердловини у Мексиканській затоці вже наступного тижня.

В інтерв’ю вони повідомили про плани подавати у свердловину важку суміш, яка повинна закрити трубу, з якої витікає нафта. Це може бути здійснено вже в неділю або в понеділок.

Представник Бритиш Петроліум Джон Керрі заявив Голосу Америки, що суміш подається насосами у кількості 40 барелей на хвилину. Є надія, що це припинить витікання нафти на час, який дозволить подати у свердловину цемент, що повинен остаточно й щільно її закрити.

Тимчасом адміністрація президента Обами доручила Бритиш Петроліум виявити всі дані, що стосуються витікання нафти, і оприлюднити їх на Інтернет-сторінці, причому щодня подавати найновіші дані.

У четвер адміністратор Агентства з охорони навколишнього середовища США Ліса Джексон і секретар Агентства внутрішньої безпеки Джанет Наполітано заявили у листі, що компанія Бритиш Петроліум не виконали завдання про інформування громадськості.

У п’ятницю Бритиш Петроліум оприлюднила заяву, в якій сказано, що вона встановлює Інтернет-сторінку, на якій громадськість зможе побачити витікання нафти із пошкодженої свердловини. В четвер компанія визнала, що витікання нафти із свердловини, можливо, більше, ніж раніше вважалося.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG